Hamvak szórása temető

Napjainkban megfigyelhető, hogy egyre nagyobb igény van ezen szolgáltatásra, aminek több oka is van.

Egyrészről az elhunyt végakaratában vagy még életében tett kijelentései érvényesülnek ezzel a szertartás formával, másrészről egyre nagyobb - sajnálatos módon - az anyagi megfontolásból történő temetkezési módozat ezen fajtájának választása. Ha a család a szeretett halottjának hamvasztása után a szórásos temetést választja, úgy a későbbiek folyamán nem kell számolnia sírkő állítási költségekkel, magas koszorú számlával illetve sírgondozási díjjal. A temetés megrendelésekor kifizetett összeg a temetés teljes költségvonzatát jelenti.

Az elhunyt hamvainak szórására Nyíregyházán az Északi temetőben nyílik lehetőség. Az elhunyt emlékének megőrzésére a parcellában elhelyezett emlékfalra vésethetjük szeretett halottunk nevét, születési és halálozási évszámát.

Szolgáltatásunk rövid ismertetése:

A rendelkezésünkre bocsátott dokumentációval beszerezzük az elhunyt halotti anyakönyvi kivonatát a halál helye szerinti polgármesteri hivatalban. Eközben az elhunyt holttestét munkatársaink hamvasztó koporsó alkalmazásával elszállítják a halottasházból vagy a kórház patológiájáról a hamvasztó üzembe a hamvasztás elvégzésére. A művelet megtörténte után a hamvakat zárt urnabetétben kiszállítják a szórás helyszínéül szolgáló temetőbe, ahol a temető munkatársainak átadják az urnát. A szóróparcellában megtörténik a hamvak temetésének szórásos szertartása. 

Szolgáltatásunk elemei tételes felsorolásban:

 • Hamvasztási díj
 • Hamvasztási kegyeleti kellékek
  • hamvasztó koporsó
  • műanyag egészségügyi betét
  • urnabetét
 • Szállítási díj
  • az elhunyt kórházból a krematóriumba történő szállítása
  • a krematóriumból a hamvak kiszállítása a temetőbe
 • Ügyintézési díj, ami magában foglalja
 • Temetői díjak
  • minden olyan díjat tartalmaz, ami szükséges a szertartás lebonyolításához

 

Munkatársunk az alábbi elérhetőségeken áll az Ön rendelkezésére:

Iroda:                06-42-782-227

Mobil:                06-30-993-2110

E-mail:              nyiregyhaza@temetkezes.hu

 

Az alábbi űrlap kitöltésével költségmentesen, egyszerűen és gyorsan tud árajánlatot kérni az Ön által elgondolt temetési szertartásra:

Hamvak bemosása temetőben

Kérjük töltse ki az itt látható kérdőívet ezáltal pontos, személyre szabott temetési árkalkulációt tudunk küldeni az Ön részére.

Hol kívánja szóratni az elhunyt hamvait?:


Szeretné az elhunytat hamvasztás előtt megtekinteni?:

Szeretné az elhunytat hamvasztás előtt felravatalozni?:


Ravatalozás helyszínének megnevezése:
Melyik településen történt a haláleset?:


Másik település megnevezése:
Hol történt a haláleset?:
Hol fekszik jelenleg az elhunyt?:
Másik település megnevezése:
Megjegyzés:
Milyen formában küldjük ajánlatunkat?:


Az Ön neve *:
Az Ön e-mail címe *:
Az Ön telefonszáma *:

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!